Top
Image Alt

Zespół

Katarzyna Bukowska

Katarzyna

Kosmetolog WARSZAWA/RADOM

Nazywam się Katarzyna Bukowska i od 10 lat zajmuję się profesjonalnie kosmetologią i makijażem permanentnym. Posiadam wykształcenie wyższe z tytułem magisterskim. Mam wieloletnie doświadczenie w zawodzie potwierdzone licznymi certyfikatami. Specjalizuję się w tworzeniu unikalnych stylizacji makijażu permanentnego wykorzystując autorskie techniki pigmentacji. Mam szczęście wykonywać zawód, który jest moją ogromną pasją. Bycie lingeristką daje mi niezwykłą satysfakcję, ponieważ wiem, że dzięki mojej pracy kobiety czują się odmienione, piękne i nabierają pewności siebie. Nieustannie się rozwijam i podejmuję wyzwania, które udoskonalają mój warsztat. Moja obecność na najważniejszych (krajowych i zagranicznych) konferencjach z zakresu mikropigmentacji umożliwiła zdobycie teoretycznej i praktycznej wiedzy, niezbędnej do bycia w tym miejscu, w którym jestem teraz.

Karolina

(Kosmetolog WARSZAWA)

Ukończyłam Kosmetologię na Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie. Jestem pasjonatką terapii Anti-aging oraz najnowszych technologii w dziedzinie kosmetologii. W pracy Kosmetologa najwiecej satysfakcji daje mi zadowolenie klientek. Cieszę się gdy moja praca może realnie wpłynąć na czyjeś poczucie własnej wartości, bo za tym idzie - wiele pozytywnych zmian w życiu. Prywatnie rzadko siedzę w miejscu więc w wolnych chwilach zazwyczaj spędzam aktywnie czas z najbliższymi, zwiedzam nieodkryte miejsca lub planuje kolejne podróże.

Ewa

(Kosmetolog WARSZAWA)

Moja droga do zostania kosmetologiem wcale nie była taka prosta i oczywista. Zanim zaczęłam pracę w branży beauty byłam specjalistą od marketingu/reklamy i przez wiele lat pracowałam w agencjach reklamowych. Czułam jednak, że coś nie do końca mi w tej pracy odpowiada i pewnego dnia postanowiłam zacząć wszystko od początku. Teraz czuję, że już nic mnie nie zatrzyma! Jako kosmetolog wykonuję zabiegi na twarz, ciało, pracuję na urządzeniach hi-tech i dodatkowo jestem pasjonatką wizażu. Specjalizuję się w masażu Kobido - japońskiego rytuału twarzy anti-aging. Prywatnie jestem zakochana w 3 mężczyznach - moim Mężu i dwójce Synów.

Anna

(WARSZAWA / RADOM)

Jestem absolwentką kierunku Trener Linergista na Wydziale Medycznym GWSH w Katowicach oraz warszawskiej WSEiZ na Wydziale Architektura. Jestem miłośniczką piękna i urody. Liczne szkolenia, kursy i uczestnictwo w konferencjach pozwoliły mi zdobyć wiedzę i kilkuletnie doświadczenie z zakresu makijażu permanentnego. Największą satysfakcję sprawia mi powracający i zadowolony z efektu mojej pracy Klient.

Magdalena

Kosmetolog (RADOM)

Jestem kosmetologiem z ponad 13 letnim doświadczeniem. W życiu zawodowym robię to co kocham – od ponad dekady pomagam innym kobietom w różnych problemach kosmetycznych. Specjalizuję się w kompleksowych zabiegach na twarz i ciało. Wykonuję zabiegi odmładzające, rewitalizujące, wyszczuplająco-modelujące i wiele, wiele innych. Pomagam nabrać wiary w siebie, poprawić wygląd i samopoczucie. Jestem osobą otwartą, chłonną wiedzy i nowych doświadczeń. Szybko i dużo się uczę. Głęboko wierzę, że tylko dzięki samodoskonaleniu i ustawicznemu rozwojowi jestem w stanie sprostać wyzwaniom jakie niesie ze sobą współczesna kosmetologia estetyczna, dlatego też systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Podczas kilkunastu lat praktyki zawodowej, po wykonaniu tysięcy zabiegów, uważam, że nauczyłam się najważniejszego w zawodzie kosmetologa – pokory. Jestem w pełni świadoma odmienności ludzi, ich gustów, preferencji i potrzeb. Wiem, że do każdego człowieka trzeba podejść indywidualnie z pełnym zaangażowaniem, cierpliwością i zrozumieniem jego potrzeb. Chętnie słucham, doradzam, podejmuje się trudnych wyzwań. Jednocześnie nie obiecuję rzeczy niemożliwych i nigdy nie zakładam niczego z góry.

Alicja

(Kosmetolog RADOM)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku kosmetologia. Kosmetologia to moja pasja i wybór o którym już wiedziałam od czasów gimnazjum. Zagadnienia związane z dbaniem o zdrowie oraz nowoczesne technologie wykorzystywane w zabiegach to temat który mnie niesamowicie fascynuje. W swojej pracy stawiam na indywidualne potrzeby klienta, które w połączeniu z bezpieczną pracą dają skuteczne rozwiązanie danego problemu. Mam to szczęście, że wykonuję pracę która jest moją pasją dzięki temu każdy dzień daje mi uczucie spełnienia i satysfakcji.

Wioleta

(Kosmetolog RADOM)

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jestem osobą uśmiechniętą, sympatyczną i z natury spokojną. W Laser Clinic zajmuję się zabiegami z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, zabiegami na twarz i ciało, począwszy od podstawowych po zabiegi złuszczające aż po pełny zakres kosmetologii profesjonalnej. Wykonuję także zabiegi laserowe oraz zabiegi z zakresu kosmetyki upiększającej. Staram się rozpoznawać potrzeby klientów i dobierać zabiegi tak aby uzyskać jak najlepsze efekty. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i wiedzę poprzez czynny udział w szkoleniach, aby świadczone przeze mnie usługi były na jak najwyższym poziomie. Kosmetologia to moja pasja, marzenie z dzieciństwa, które teraz się spełnia.

Edyta Banaszek - Kosmetolog Radom

Edyta

Kosmetolog (RADOM)

Jestem z wykształcenia magistrem Kosmetologi o specjalizacji ``technologia kosmetyków`` w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Kocham to co robię, dlatego praca jest dla mnie przyjemnością. Wkładam w nią całe serce i wiedzę którą zdobyłam dzięki ukończeniu licznych kursów oraz szkoleń. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Zawsze z uśmiechem i pomocą. Specjalizuję się w profesjonalnych zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej. Moje ulubione motta to : ``Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Swoim życiu``. Moi najbardziej wymagający klienci są najlepszym źródłem do nauki. ``Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu.``

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
You don't have permission to register

Reset Password